28 września 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Musicalowo-Rockowy finał WOŚPm – ODWOŁANE

30 stycznia / 18:00 - 20:00

Będzie głośno, tanecznie i… (jak zwykle z nami) zaskakująco.
Po pierwsze: z zespołem Minęło Band zagrają i zaśpiewają Goście – Wokaliści przez wielkie „W” znani Wam choćby z musicalu „Na strunach szyn”. Pojawią się również całkiem nowe, jeszcze nieznane Wam może głosy. Zobaczycie również fragmenty wspomnianego wyżej musicalu, ale i… fragmenty NAJNOWSZEGO, którego premiera będzie miała miejsce we wrześniu, a w nim już sami Wokaliści przez wielkie „W” i Tancerki przez wielkie „T”.

W przerwach koniecznie weźcie udział w licytacjach. Bardzo wyjątkowych! Wśród nich między innymi: postać w najnowszej książce Mieczysława Gorzki (ustaliliśmy, że jeśli wygra kobieta, wówczas będzie czarnym charakterem, natomiast mężczyzna tym dobrym). Dodatkowo Małgorzata Bogucka domaluje zwycięzcę kolejnej licytacji na muralu przy ZSP nr 1. I to nie wszystko.

Zaplanowaliśmy także nietypowe Światełko do Nieba. Oczywiście bez fajerwerków, bo kochamy nasze zwierzaki, ale zapewniamy, że będzie to finał wart zapamiętania!
Ze względu na limity, obostrzenia itd. liczba osób, które będą mogły z nami tego dnia świętować w Centrum jest mocno ograniczona. A że i cel szczytny – wprowadziliśmy cegiełki, których wykupienie upoważni Was do wejścia. Cegiełki można już odebrać w naszym biurze, gdzie znajduje się również WOŚPowa puszka stacjonarna.

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Godzina:
18:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
pl. Przyszkolna 3
Środa Śląska, 55-300 Poland
+ Google Map
Telefon:
713070003