19 lipca 2024

Zespół

Instruktorzy:

Magdalena Bogucka

Talent wrodzony. Umysł twórczy – nadproduktywność mentalna – nie może nie myśleć, nie może nie pracować. Cel życiowy: ZARAŻAĆ SZTUKĄ.

Olga Saganowska

Rękodzieło to moja pasja, mój nałóg. Od 2007 r dzielę się tą pasją z innymi, prowadząc warsztaty rękodzieła w średzkim Domu Kultury, a od marca 2020 r w CKA w Środzie Śląskiej. Miałam też przyjemność prowadzić warsztaty asamblażu, bibułkarstwa, kolażu i makramy w Muzeum Regionalnym w Środzie Śl. gdzie pracuję. Czytaj więcej…

Administracja:

Anna Nawałka

Anna Nawałka, absolwentka Wyższej Szkoły  Bankowej na kierunku Psychologia Zarządzania, obecnie kontynuuje naukę na kierunku Manager Eventów. Od dwóch lat pracuje w Wydziale Rozwoju, Funduszy Zewnętrznych i Promocji Powiatu. Interesuje się podróżami, filmem, muzyką, stand-upem,  sportem i dobrą książką. Kocha wszystkie zwierzęta, jest typową psiarą.

Anna Bielska

Moje serce należy do sztuk pięknych. Lubię malować obrazy, a inspirację czerpię  z podróży po Polsce i Europie. Interesuję się też fotografią i rękodzielnictwem. W wolnym czasie lubię wędrować po górach i jeździć rowerem.