28 września 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką – ODWOŁANE

23 stycznia / 17:00 - 19:00

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na niedzielę spotkanie z Mieczysławem Gorzką. O nowym terminie poinformujemy niebawem.
—————————-

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką poświęcone jego najnowszej książce z cyklu „Wściekłe Psy” zatytułowanej „Dziewięć”.

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami.

Zapraszamy 23 stycznia o godzinie 17.00

Wydawca o książce „Dziewięć”:

Porwanie, wyścig z czasem, walka o okup i nieobliczalny zabójca. Komu naprawdę zależy na ocaleniu ofiary?
Porwana zostaje Karolina, nastoletnia córka znanej wrocławskiej milionerki Doroty Nowackiej, która wynajmuje do pomocy agencję detektywistyczną Adama Markiewicza i ze znanych tylko sobie powodów nie chce współpracować z policją. Prywatnie prosi o pomoc swojego dawnego przyjaciela ze studiów nadkomisarza Marcina Zakrzewskiego. Ten odmawia, ale dręczony wyrzutami sumienia zaczyna interesować się porwaniem. Bardzo szybko odkrywa całą skomplikowaną siatkę podejrzanych powiązań Nowackiej, nieczystą grę policji, niezbyt przejrzyste motywacje i podejrzane interesy Markiewicza. Wkrótce dochodzi do wniosku, że jest jedyną osobą, której naprawdę zależy na uratowaniu Karoliny.
Równocześnie odkrywa, że okoliczności porwania dziewczyny są dokładnie takie same jak te sprzed ośmiu lat, kiedy na Dolnym Śląsku grasował zabójca nastolatek. Tylko że tamta sprawa została przez policję rozwiązana. Czy jednak na pewno? W miarę zapoznawania się ze szczegółami tamtego śledztwa Zakrzewski ma coraz większe wątpliwości.
Tymczasem czas płynie nieubłagalnie. Czy uda mu się odnaleźć sprawców porwania i ocalić Karolinę?

Szczegóły

Data:
23 stycznia
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
pl. Przyszkolna 3
Środa Śląska, 55-300 Poland
+ Google Map
Telefon:
713070003