15 kwietnia 2024

Niedziela z Kryminałem z Certyfikatem Jakości

„Niedziela z Kryminałem” zainicjowana przez Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej oraz Mieczysława Gorzkę została wyróżniona znakiem jakości Krainy Łęgów Odrzańskich.

Znak “Kraina Łęgów Odrzańskich poleca” ma na celu wspieranie produktów i usług lokalnych, lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników, twórców i usługodawców, a także organizatorów wydarzeń istotnych dla regionu oraz budowanie jasnej i silnej marki regionu Krainy Łęgów Odrzańskich.

O znak można było ubiegać się w ośmiu kategoriach. Zgłosiliśmy Niedzielę z Kryminałem i… udało się. Kapituła Znaku podjęła decyzję o przyznaniu nam certyfikatu.

Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 25 marca w Powiatowemu Centrum Kultury Alternatywnej. Przybyłych gości przywitał prezes LGD Jarosław Paczkowski, który przybliżył ideę i proces certyfikacji, a także plany stowarzyszenia na najbliższy czas. W przerwach pomiędzy wręczeniem certyfikatów wystąpiła sopranistka Monika Gruszczyńska przy akomapniamencie Radosława Brulińskiego i Andrzeja Bielskiego.

Najbliższa Niedziela z Kryminałem zaplanowana jest na 24 kwietnia i tym razem gościem wydarzenia będzie Mieczysław Gorzka: https://cekacentrum.pl/event/niedziela-z-kryminalem-spotkanie-autorskie-z-mieczyslawem-gorzka/

autor: Powiat Średzki