14 czerwca 2024

Zorganizowaliśmy pierwszą, samochodową grę terenową. Nie ostatnią!

Ponad dwadzieścia ekip wzięło udział w sobotniej (22 lipca) terenowej grze samochodowej pt. Mroczne Tajemnice Ziemi Średzkiej.

Ale to była sobota: pracowita, gorąca, ale z humorem, wyzwaniami i nagrodami. Tak w telegraficznym skrócie możemy opisać zmagania w pierwszej, samochodowej grze terenowej „Mroczne Tajemnice Powiatu Średzkiego”. Na zmotoryzowanych uczestników gry czekało 15 zadań kontrolnych na przeszło 140. km trasie. Plus oczywiście wpisowe w postaci drzewka, które przed startem każda załoga musiała posadzić na terenie zielonym przy naszym Centrum.

Trasę opracowały dziewczyny z „Nieustanne Wędrowanie”, natomiast pytania/zadania „dopieściła” załoga z „Klasyki Miasta Skarbów”. Dziękujemy w tym miejscu Gminie Malczyce oraz Gminie Udanin za obsługę dwóch punktów kontrolnych i poczęstunek dla zawodników!

Na mecie czekaliśmy z kiełbaskami, unikalnymi medalami oraz szeregiem niespodzianek od nas i naszych partnerów: Powiatu Średzkiego, Gminy Miękinia, Gminy Kostomłoty oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Średzkiej.

Wielkie podziękowania dla Marcina Szkwarka i Powiatu Średzkiego za wspaniałe foty z wydarzenia, a Sabinie Wereszczyńskiej za ostatnie, oryginalne zadanie na liście 😉 Kto był, ten wie 😀

Mamy nadzieję, że dobrze spędziliście czas i będziecie z nami w trakcie kolejnych edycji 😉

fot. Powiat Średzki